Úvod Druhy a materiály vibračních kroužků

Druhy a materiály vibračních kroužků

Různé vibrační kroužky

Na trhu je velké množství vibračních kroužků a rozdílná je i jejich cena. Některé kusy jsou jednoduché, jiné jsou luxusní. Rozdílný je i princip jejich fungování. U některých lze volit různou intenzitu vibrací. Mnohé kroužky mají vyjímatelné vajíčko opatřené malými výstupky, které zvyšují rozkoš.

 

Materiály vibračních kroužků

Vibrační kroužky se vyrábějí z různých materiálů. Jsou jimi:

  • silikon: Jde o velmi příjemný a snadno udržovatelný materiál, který stačí je omýt mýdlovou vodou. Je neporézní a velmi kvalitní.
  • Ultra jemný elastický materiál: Představuje příjemný materiál. Výrobky z něj padnou na každý penis
  • gel: Je to materiál, který pomáhá k ještě větší stimulaci. I zde je údržba velmi snadná. Gel je pružný.


Diskuse (27 komentářů)

m.M., (26. 07. 2013 06:11) Reagovat
[quote name="Max"]dostatečnou sílu motůrku...To je asi na posouzení každého. Někomu to může stačit, pro někoho to bude málo. Já jsem spokojenej, ale nezkoušel jsem žádný z těch dražších modelů. Logicky určitě budou propracovanější, takže záleží na tom, kolik chceš investovat.[/quote]Mě by právě zajímalo, jestli ty dražší modely jsou o silnějším motůrku nebo jestli je to jen v designu či materiálu. Podle mě ty vibrace budou stejné, ale nevím...
Robin, (07. 10. 2013 09:04) Reagovat
[quote name="m.M."][quote name="Max"]dostatečnou sílu motůrku...To je asi na posouzení každého. Někomu to může stačit, pro někoho to bude málo. Já jsem spokojenej, ale nezkoušel jsem žádný z těch dražších modelů. Logicky určitě budou propracovanější, takže záleží na tom, kolik chceš investovat.[/quote]Mě by právě zajímalo, jestli ty dražší modely jsou o silnějším motůrku nebo jestli je to jen v designu či materiálu. Podle mě ty vibrace budou stejné, ale nevím...[/quote]To ne, některé motůrky jsou silnější a líp se vibrace také přenáší - záleží i na tom materiálu a celkovým provedením. Já měl už asi tři kroužky a intenzita těch vibrací byla pokaždé jiná.
Smithd895, (03. 05. 2014 22:45) Reagovat
Hi there, I found your web site by the use of Google while searching for a similar matter, your site came up, it seems to be good. I've bookmarked it in my google bookmarks. ffegdedeadfdadke
Gábina, (23. 07. 2014 06:52) Reagovat
my s partnerem používáme vibrační kroužek ze silikonu a vyhovuje nám. Z jiného materiálu jsme neměli a asi ani jinej zkoušet nebudeme. Proč taky, když je spokojenost.
Heli, (05. 12. 2014 06:12) Reagovat
my máme doma jeden vibrační kroužek. Jsme s ním celkem spokojeni, ale ani nevím, z jakého je materiálu, ale asi z gelu. Nebyl ani nějak drahý.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty