Úvod Druhy a materiály vibračních kroužků

Druhy a materiály vibračních kroužků

Různé vibrační kroužky

Na trhu je velké množství vibračních kroužků a rozdílná je i jejich cena. Některé kusy jsou jednoduché, jiné jsou luxusní. Rozdílný je i princip jejich fungování. U některých lze volit různou intenzitu vibrací. Mnohé kroužky mají vyjímatelné vajíčko opatřené malými výstupky, které zvyšují rozkoš.

 

Materiály vibračních kroužků

Vibrační kroužky se vyrábějí z různých materiálů. Jsou jimi:

  • silikon: Jde o velmi příjemný a snadno udržovatelný materiál, který stačí je omýt mýdlovou vodou. Je neporézní a velmi kvalitní.
  • Ultra jemný elastický materiál: Představuje příjemný materiál. Výrobky z něj padnou na každý penis
  • gel: Je to materiál, který pomáhá k ještě větší stimulaci. I zde je údržba velmi snadná. Gel je pružný.


Diskuse (27 komentářů)

Chozé, (21. 02. 2013 08:57) Reagovat
[quote name="Pavel"]Mám zcela technický dotaz: Jsou lepší vibrační kroužky ze silikonu nebo gelu. Nemyslím teď, co se týče popisovaných vlastností, ale co vám opravdu vyhovuje více. Díky.[/quote]Tak obecně bych považoval za kvalitnější materiál silikon, ale těžko říci, jestli to platí i u vibračních kroužků, ale řekl bych že ano.
Dan, (27. 03. 2013 08:26) Reagovat
Já bych řekl, že silikonový je příjemnější, ale neznamená to, že by mi nějak vadil gelový. Pro mě je to skoro nastejno, ale silikonový je hypoalergenní, takže máte-li citlivější pokožku, tak bych ho doporučil.
Daniel, (22. 05. 2013 06:05) Reagovat
Já myslím, že u vibračních kroužků je důležitější intenzita vibračního motůrku, než z čeho je daný kroužek vyrobený, alespoň pro mě určitě.
Vladan, (21. 06. 2013 05:57) Reagovat
[quote name="Daniel"]Já myslím, že u vibračních kroužků je důležitější intenzita vibračního motůrku, než z čeho je daný kroužek vyrobený, alespoň pro mě určitě.[/quote]A co ty nejlevnější kroužky? Mají dostatečnou sílu motůrku? Jak byste to hodnotili. Díky za názory a zkušenosti.
Max, (08. 07. 2013 04:12) Reagovat
dostatečnou sílu motůrku...To je asi na posouzení každého. Někomu to může stačit, pro někoho to bude málo. Já jsem spokojenej, ale nezkoušel jsem žádný z těch dražších modelů. Logicky určitě budou propracovanější, takže záleží na tom, kolik chceš investovat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty