Úvod Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Velmi oblíbený je také dvojitý kroužek na penis s vibrací. Je vyrobený z růžového průhledného gelu. Oceníte pružnost a poddajnost tohoto materiálu.

Na vibračním kroužku najdete dráždivé výstupky, které jsou určené ke stimulaci vaginálního vchodu partnerky. Do horní části můžete zasunout vibrační motůrek. Je zde na něj otvor.

Díky dvojitému kroužku si můžete užít více erotického dráždění. Řešení kroužku umožňuje zaškrcení penisu a varlat zároveň.

Pružný materiál způsobuje, že je vhodný na jakoukoliv velikost. Průměr menšího kroužku je 1,6 cm a po jeho natažení až 9,6 cm. Větší kroužek má průměr 3,7 cm a po natažení až 19,7 cm.

A jak je to s vibracemi? Samotný kroužek na penis není vibrační. Ovšem balení obsahuje vibrační špalík, který se vloží do kroužku, ale můžete ho také použít samostatně. Vibrační špalík je napájený třemi kulatými bateriemi a má poměrně silnou vibraci. Můžete si ji vybrat mezi dvěma stupni intenzity. Tato erotická pomůcka je voděodolná.


Diskuse (13 komentářů)

TONDA, (10. 01. 2012 16:18) Reagovat
Tenhle by mohl docela dobře přiškrcovat. Měl jsem zatím jeden vibrační kroužek, ale snesl bych těsnější...
JAN, (01. 06. 2012 08:49) Reagovat
Já jsem měl úplně obyčejný vibrační kroužek a pak jsme si pořídil tenhle a musím říci, že efekt je fakt lepší.
Jana, (20. 07. 2012 10:37) Reagovat
My jsme kdysi použili škrtící kroužek, ale moc nás nenadchnul. Šlo ale o ten nejlevější model na trhu. Nyní uvažuju, že bych koupila nějaký kvalitnější. Věřím, že tenhle by mohl mít efekt.
Dan, (27. 07. 2012 11:46) Reagovat
To je chyba...Chce to vždycky vzít nějaký drazší model. Tak to prostě je. Za málo peněz člověk nemůže očekávat zázraky. I když mě vcelku přijdou v pohodě i ty levnější modely u vibračních kroužků, ale je fakt, že ty dražší jsou pevnější.
Richard, (05. 09. 2012 09:21) Reagovat
Tak u vibračních kroužků je to jako se vším. Každý si volí svůj ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Já jsem ze začátku koukal jen po levných erotických pomůckách, teď už si vybírám víc.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty