Úvod Druhy a materiály vibračních kroužků

Druhy a materiály vibračních kroužků

Různé vibrační kroužky

Na trhu je velké množství vibračních kroužků a rozdílná je i jejich cena. Některé kusy jsou jednoduché, jiné jsou luxusní. Rozdílný je i princip jejich fungování. U některých lze volit různou intenzitu vibrací. Mnohé kroužky mají vyjímatelné vajíčko opatřené malými výstupky, které zvyšují rozkoš.

 

Materiály vibračních kroužků

Vibrační kroužky se vyrábějí z různých materiálů. Jsou jimi:

  • silikon: Jde o velmi příjemný a snadno udržovatelný materiál, který stačí je omýt mýdlovou vodou. Je neporézní a velmi kvalitní.
  • Ultra jemný elastický materiál: Představuje příjemný materiál. Výrobky z něj padnou na každý penis
  • gel: Je to materiál, který pomáhá k ještě větší stimulaci. I zde je údržba velmi snadná. Gel je pružný.


Diskuse (27 komentářů)

Simča, (13. 01. 2015 13:54) Reagovat
[quote name="Heli"]my máme doma jeden vibrační kroužek. Jsme s ním celkem spokojeni, ale ani nevím, z jakého je materiálu, ale asi z gelu. Nebyl ani nějak drahý.[/quote]Celkově ty vibrační kroužky nejsou nijak drahý, alespoň ty, co jsem viděla. Jde o jednoduché a nejlevnější erotické pomůcky, aproto mě jsou tak sympatické.
Táňa, (10. 06. 2015 13:41) Reagovat
[quote name="Simča"][quote name="Heli"]my máme doma jeden vibrační kroužek. Jsme s ním celkem spokojeni, ale ani nevím, z jakého je materiálu, ale asi z gelu. Nebyl ani nějak drahý.[/quote]Celkově ty vibrační kroužky nejsou nijak drahý, alespoň ty, co jsem viděla. Jde o jednoduché a nejlevnější erotické pomůcky, aproto mě jsou tak sympatické.[/quote]Jak které...Některé nejsou zrovna levnou záležitostí, zvlášť ty promakané s intenzivnější vibrací, ale asi záleží na tom, co si člověk představuje pod slovem "drahý".:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty