Úvod Vibrační kroužky: Pro více rozkoše

Vibrační kroužky: Pro více rozkoše

 

Na trhu je čím dál více erotických pomůcek a jsou také čím dál oblíbenějšími. Můžete si sex či autoerotiku zpestřit vibrátory, umělými vagínami, Venušinými kuličkami, návleky na penis, ale také vibračními kroužky. Právě na tuto erotickou pomůcku se zaměříme.

 koupit

O vibračním kroužku

Vibrační kroužek řadíme do skupiny erotických pomůcek, které jsou zaměřené na dráždění klitorisu. Kromě vibračního kroužku sem ještě patří různé vibrátory ve tvaru motýlků, vajíček atd.

I vibrační kroužek velmi intenzivně stimuluje klitoris ženy, především pokud zvolí polohu „na koníčka“, při které si sama může nasedat na vibrační kroužek a určovat si tak míru vzrušení.

S touto sexuální pomůckou se nezvyšuje stimulující účinek pouze u ženy, ale sex s ním intenzivněji prožívají muži. V ložnici tedy tuto hračičku ocení oba partneři.

Použíti kroužku je jednoduché. Nasadí se na ztopořený penis a spínač, který je na něm, se přepne do polohy „zapnuto“.


Diskuse (15 komentářů)

MAREK, (08. 09. 2011 12:05) Reagovat
Nu, zatím si koupím nějaké balení, kde je jen jeden. Co když mě to moc nanadchne. Rekace na kroužky jsou různé, takže ani nevím, co od toho mám očekávat. Zkusit to ale chci.
VAŠEK, (21. 09. 2011 12:47) Reagovat
Erekční kroužky jsou dobrá věc, ale je třeba si vybrat nějaký kvalitní. Z těmihle nemám zkušenosti, ale řekl bych, že kvalitní budou.
ONDŘEJ, (30. 11. 2011 13:27) Reagovat
Tři najednou? Tak abych se nezaškrtil moc. To taky asi není úplně bezpečné,ne?
BARBORA, (12. 04. 2012 11:21) Reagovat
Tyhle jsou dobrý. Zrovna nedávno jsme je s partnerem použili.
Vendula, (12. 06. 2012 08:00) Reagovat
Já sháním nějaký kroužek pro svého partnera, ale začínám se v tom ztrácet někdo tu píše o erekčním a stránky jsou o vibračním kroužku. Je to tedy to samé, nebo je v tom nějaký rozdíl? A který je tedy lepší?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty