Úvod Druhy a materiály vibračních kroužků

Druhy a materiály vibračních kroužků

Různé vibrační kroužky

Na trhu je velké množství vibračních kroužků a rozdílná je i jejich cena. Některé kusy jsou jednoduché, jiné jsou luxusní. Rozdílný je i princip jejich fungování. U některých lze volit různou intenzitu vibrací. Mnohé kroužky mají vyjímatelné vajíčko opatřené malými výstupky, které zvyšují rozkoš.

 

Materiály vibračních kroužků

Vibrační kroužky se vyrábějí z různých materiálů. Jsou jimi:

  • silikon: Jde o velmi příjemný a snadno udržovatelný materiál, který stačí je omýt mýdlovou vodou. Je neporézní a velmi kvalitní.
  • Ultra jemný elastický materiál: Představuje příjemný materiál. Výrobky z něj padnou na každý penis
  • gel: Je to materiál, který pomáhá k ještě větší stimulaci. I zde je údržba velmi snadná. Gel je pružný.


Diskuse (27 komentářů)

Páťa, (02. 11. 2012 11:54) Reagovat
My máme s partnerkou tři různé vibrační kroužky. Celkově si budujeme slušný arzenál erotických pomůcek. Je úžasný, že je jimi stejně nadšená jako já. Rádi objevujeme nové a nové. Je to trošku finančně náročnější koníček, ale zase do každé záliby se něco ivestuje. :P
Helča, (12. 12. 2012 15:55) Reagovat
[quote name="Páťa"]My máme s partnerkou tři různé vibrační kroužky. Celkově si budujeme slušný arzenál erotických pomůcek. Je úžasný, že je jimi stejně nadšená jako já. Rádi objevujeme nové a nové. Je to trošku finančně náročnější koníček, ale zase do každé záliby se něco ivestuje. :P[/quote]Nápodobně. Také se nám doma rozrůstá naše sbírečka. Sex se musí neustále něčím oživovat. Nejedeme v žádné perverzi, ale prostě si různě hrajeme. Je to fajn.
Věrka, (28. 12. 2012 09:48) Reagovat
Já mám doma sice jen jednu pomůcku, ale za to super vibrátor s mnohými pulsními programy. Koupila jsem si ho jako bolestné, když jsem se rozešla s přítelem. Teď už mám jiného, ale k tomuhle fešákovi se ráda vracím.
Nataša, (31. 01. 2013 09:19) Reagovat
[quote name="Věrka"]Já mám doma sice jen jednu pomůcku, ale za to super vibrátor s mnohými pulsními programy. Koupila jsem si ho jako bolestné, když jsem se rozešla s přítelem. Teď už mám jiného, ale k tomuhle fešákovi se ráda vracím.[/quote]To je dobrý tip. Také jsem se před měsícem rozešla s partnerem, a když o tom tak mluvíte, tak možná by to mohl být impuls k tomu, abych si pořídila svého prvního vibrátora, nebo jinou pomůcku. To už je jedno.
Pavel, (19. 02. 2013 11:38) Reagovat
Mám zcela technický dotaz: Jsou lepší vibrační kroužky ze silikonu nebo gelu. Nemyslím teď, co se týče popisovaných vlastností, ale co vám opravdu vyhovuje více. Díky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty