Úvod Vibrační kroužky: Pro více rozkoše

Vibrační kroužky: Pro více rozkoše

 

Na trhu je čím dál více erotických pomůcek a jsou také čím dál oblíbenějšími. Můžete si sex či autoerotiku zpestřit vibrátory, umělými vagínami, Venušinými kuličkami, návleky na penis, ale také vibračními kroužky. Právě na tuto erotickou pomůcku se zaměříme.

 koupit

O vibračním kroužku

Vibrační kroužek řadíme do skupiny erotických pomůcek, které jsou zaměřené na dráždění klitorisu. Kromě vibračního kroužku sem ještě patří různé vibrátory ve tvaru motýlků, vajíček atd.

I vibrační kroužek velmi intenzivně stimuluje klitoris ženy, především pokud zvolí polohu „na koníčka“, při které si sama může nasedat na vibrační kroužek a určovat si tak míru vzrušení.

S touto sexuální pomůckou se nezvyšuje stimulující účinek pouze u ženy, ale sex s ním intenzivněji prožívají muži. V ložnici tedy tuto hračičku ocení oba partneři.

Použíti kroužku je jednoduché. Nasadí se na ztopořený penis a spínač, který je na něm, se přepne do polohy „zapnuto“.


Diskuse (15 komentářů)

MAGDA, (19. 07. 2012 06:52) Reagovat
Tak většinou jsou erekční i vibrační, ale můžete se setkat s kroužkem, který jen zaškrcuje, ale není vibrační.
Mirek, (26. 07. 2012 08:42) Reagovat
Tři v jednom balení? TO je za tu cenu dobré?:)
Tera, (24. 09. 2012 13:07) Reagovat
Mám doma vibrátor, se kterým si hraju sama, ale v páru jsem ještě žádné erotické pomůcky nezkoušela. Myslím si ale, že je to příjemné zpestření. Jen se bojím, že když partnerovi řeknu o erekčním kroužku, že to bude brát jako, že nejsem spokojená s jeho erekcí. Chlapi jsou na tohle dost citliví.
Iva, (28. 01. 2013 07:28) Reagovat
[quote name="Tera"]Mám doma vibrátor, se kterým si hraju sama, ale v páru jsem ještě žádné erotické pomůcky nezkoušela. Myslím si ale, že je to příjemné zpestření. Jen se bojím, že když partnerovi řeknu o erekčním kroužku, že to bude brát jako, že nejsem spokojená s jeho erekcí. Chlapi jsou na tohle dost citliví.[/quote]Je fakt, že chlapi jsou v tomhle ohledu citliví, ale zase na druhou stranu, když to podáte jako zpestření sexu...Musí sám uznat, že dnes jsou erotické pomůcky hodně rozšířené.
Monika, (30. 01. 2013 07:22) Reagovat
[quote name="Vendula"]Já sháním nějaký kroužek pro svého partnera, ale začínám se v tom ztrácet někdo tu píše o erekčním a stránky jsou o vibračním kroužku. Je to tedy to samé, nebo je v tom nějaký rozdíl? A který je tedy lepší?[/quote]Já jsem se rozhodla také koupit kroužek pro partnera jako překvapení. Zatím se v nabídce neztrácím. Líbí se mi samozřejmě ty, které dobře přenášejí vibrace na partnerku. Ať z toho také něco mám...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty