Úvod Vibrační kroužky: Pro více rozkoše

Vibrační kroužky: Pro více rozkoše

 

Na trhu je čím dál více erotických pomůcek a jsou také čím dál oblíbenějšími. Můžete si sex či autoerotiku zpestřit vibrátory, umělými vagínami, Venušinými kuličkami, návleky na penis, ale také vibračními kroužky. Právě na tuto erotickou pomůcku se zaměříme.

 koupit

O vibračním kroužku

Vibrační kroužek řadíme do skupiny erotických pomůcek, které jsou zaměřené na dráždění klitorisu. Kromě vibračního kroužku sem ještě patří různé vibrátory ve tvaru motýlků, vajíček atd.

I vibrační kroužek velmi intenzivně stimuluje klitoris ženy, především pokud zvolí polohu „na koníčka“, při které si sama může nasedat na vibrační kroužek a určovat si tak míru vzrušení.

S touto sexuální pomůckou se nezvyšuje stimulující účinek pouze u ženy, ale sex s ním intenzivněji prožívají muži. V ložnici tedy tuto hračičku ocení oba partneři.

Použíti kroužku je jednoduché. Nasadí se na ztopořený penis a spínač, který je na něm, se přepne do polohy „zapnuto“.


Diskuse (15 komentářů)

Patricie, (29. 05. 2013 08:20) Reagovat
trochu s výběrem váhám. Nejdříve jsme se chtěla podívat na vibrační kroužky s tím, že jsem měla představu takového toho úplně obyčejného, ale teď když koukám i na další zajímavější modely, tak nevím. Ještě jsme žádný vibrační kroužek neměly. Je lepší si nejdříve zkusit nějaký levnější, nebo si rovnou dopřát nějaký z vychytávkami?
Martina, (13. 06. 2013 08:23) Reagovat
[quote name="Patricie"]trochu s výběrem váhám. Nejdříve jsme se chtěla podívat na vibrační kroužky s tím, že jsem měla představu takového toho úplně obyčejného, ale teď když koukám i na další zajímavější modely, tak nevím. Ještě jsme žádný vibrační kroužek neměly. Je lepší si nejdříve zkusit nějaký levnější, nebo si rovnou dopřát nějaký z vychytávkami?[/quote]Podle toho, co od vibračního kroužku očekáváte. Pokud jen vibrace s tím, že si zkusíte, jestli vám vůbec kroužky vyhovují, zkuste nějaký levnější.
Alex, (16. 07. 2013 05:51) Reagovat
My jsme si rovnou koupili dražší model kroužku a jsme spokojeni. Jen teď nevím, jak se jmenuje, ale vy už si určitě nějaký vyberete. Teď uvažujeme s partnerkou o nějakém návleku. Máte nějaký, který byste nám mohli doporučit z vlastní zkušenosti?
Radek, (11. 03. 2014 10:50) Reagovat
[quote name="Alex"]My jsme si rovnou koupili dražší model kroužku a jsme spokojeni. Jen teď nevím, jak se jmenuje, ale vy už si určitě nějaký vyberete. Teď uvažujeme s partnerkou o nějakém návleku. Máte nějaký, který byste nám mohli doporučit z vlastní zkušenosti?[/quote]Žádný konkrétní návlek vám nedoporučím, ale obecně mám dobré zkušenosti s těmi mající hrbolky po obou stranách (zevnitř i zvenku). Stimuluje to oba partnery a sex je tak pro oba mnohem intenzivnější.
Terka, (09. 05. 2015 16:09) Reagovat
Ty hrbolky, bodlinky a různé výběžky, které vibrační kroužky i návleky mají, jsou fakt dobrý. Ale fakt je třeba vybírat, protože ne všechny, které to slibují, jsou znát. U některých moc nepocítíte, že vůbec nějaké hrbolky mají, ale když dobře vyberete, tak je to super.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty