Úvod Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Velmi oblíbený je také dvojitý kroužek na penis s vibrací. Je vyrobený z růžového průhledného gelu. Oceníte pružnost a poddajnost tohoto materiálu.

Na vibračním kroužku najdete dráždivé výstupky, které jsou určené ke stimulaci vaginálního vchodu partnerky. Do horní části můžete zasunout vibrační motůrek. Je zde na něj otvor.

Díky dvojitému kroužku si můžete užít více erotického dráždění. Řešení kroužku umožňuje zaškrcení penisu a varlat zároveň.

Pružný materiál způsobuje, že je vhodný na jakoukoliv velikost. Průměr menšího kroužku je 1,6 cm a po jeho natažení až 9,6 cm. Větší kroužek má průměr 3,7 cm a po natažení až 19,7 cm.

A jak je to s vibracemi? Samotný kroužek na penis není vibrační. Ovšem balení obsahuje vibrační špalík, který se vloží do kroužku, ale můžete ho také použít samostatně. Vibrační špalík je napájený třemi kulatými bateriemi a má poměrně silnou vibraci. Můžete si ji vybrat mezi dvěma stupni intenzity. Tato erotická pomůcka je voděodolná.


Diskuse (13 komentářů)

Jessica, (27. 09. 2012 06:59) Reagovat
Také si už více vybírám. Koupila jsem si nedávno luxusní vibrátor s mnohými funkcemi a vím už teď, že mě neomrzí tak rychle jako jiné pomůcky. ty sice splní svůj účel, jsou levné, ale po čase od nich člověk chce víc.
Pria, (26. 03. 2013 09:10) Reagovat
[quote name="Jessica"]Také si už více vybírám. Koupila jsem si nedávno luxusní vibrátor s mnohými funkcemi a vím už teď, že mě neomrzí tak rychle jako jiné pomůcky. ty sice splní svůj účel, jsou levné, ale po čase od nich člověk chce víc.[/quote]A jaký konkrétní model máte. Také bych si ráda nějaký pořídila, ale nevím jaký. Nemám s těmi lepšími modely zkušenost a ani moc nerozumím těm pulsním programům.
Deisy, (09. 04. 2013 17:17) Reagovat
Pulsní programy znamená, že to jenom nevibruje, ale že to má...jak bych to řekla...nějaký rytmus. Jako že to chvilku vibruje méně, chvilku více, nebo se vibrace přerušují atd. Luxusní vibrátory mají zpravidla více pulsních programů, takže si vyberete, co vám vyhovuje nejvíce.
Iza, (16. 04. 2013 06:41) Reagovat
Různě přerušované vibrace. Mám doma jeden vibrátor, který má hned několik pulsních programů a je to pecka. Baví mě je přepínat podle toho, jak jsme blízko orgasmu. Je to hodně stimulující...
Jarka, (18. 06. 2013 09:15) Reagovat
[quote name="Iza"]Různě přerušované vibrace. Mám doma jeden vibrátor, který má hned několik pulsních programů a je to pecka. Baví mě je přepínat podle toho, jak jsme blízko orgasmu. Je to hodně stimulující...[/quote]Jsem neznalec...:) Také jsem nevěděla, že něco takového existuje. Kouknu na jejich nabídku. doufám, že nebudou moc drahé, protože tohle bych ráda vyzkoušela.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty