Úvod Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Vibrační kroužek na penis - dvojitý

Velmi oblíbený je také dvojitý kroužek na penis s vibrací. Je vyrobený z růžového průhledného gelu. Oceníte pružnost a poddajnost tohoto materiálu.

Na vibračním kroužku najdete dráždivé výstupky, které jsou určené ke stimulaci vaginálního vchodu partnerky. Do horní části můžete zasunout vibrační motůrek. Je zde na něj otvor.

Díky dvojitému kroužku si můžete užít více erotického dráždění. Řešení kroužku umožňuje zaškrcení penisu a varlat zároveň.

Pružný materiál způsobuje, že je vhodný na jakoukoliv velikost. Průměr menšího kroužku je 1,6 cm a po jeho natažení až 9,6 cm. Větší kroužek má průměr 3,7 cm a po natažení až 19,7 cm.

A jak je to s vibracemi? Samotný kroužek na penis není vibrační. Ovšem balení obsahuje vibrační špalík, který se vloží do kroužku, ale můžete ho také použít samostatně. Vibrační špalík je napájený třemi kulatými bateriemi a má poměrně silnou vibraci. Můžete si ji vybrat mezi dvěma stupni intenzity. Tato erotická pomůcka je voděodolná.


Diskuse (13 komentářů)

Kami, (02. 07. 2013 14:54) Reagovat
A vibrační kroužky jsou také s pulsními programy, nebo tady mluvíte jen o těch vibrátorech. Já myslím, že i u těch kroužků by to bylo zajímavé, ale zatím jsem na takové nenarazila, nebo jsem si nevšimla.
Eliška, (07. 08. 2013 05:02) Reagovat
[quote name="Kami"]A vibrační kroužky jsou také s pulsními programy, nebo tady mluvíte jen o těch vibrátorech. Já myslím, že i u těch kroužků by to bylo zajímavé, ale zatím jsem na takové nenarazila, nebo jsem si nevšimla.[/quote]Já myslím, že je řeč o těch vibrátor, vibrační kroužky podle mě nemají pulsní programy, jen možnost nastavit intenzitu vibrací.
Filip, (24. 07. 2015 11:37) Reagovat
Zkusím. Z nabídky, co jsem prošel, tak mě nejvíc zaujmul cena/kvalita. tak snad jsem se nespletl a budu ho moc jen doporučit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty