Úvod Kroužek vibrační medvídek

Kroužek vibrační medvídek

Proč k velké dávce vzrušení nepřidat trochu roztomilosti? Obojí vám přinese vibrační kroužek medvídek, který je vyrobený z pružného červeného gelu mající motiv medvídka. Nejde jen o roztomilý motiv. Tato část velmi intenzivně stimuluje partnerku. Kroužek je také opatřen otvorem k zasunutí vibračního špalíku, který díky svým vibracím zintenzivňuje celý prožitek. Vibrační kroužek má standardní velikost a díky pružnosti materiálu se dá roztáhnout i do větších rozměrů. Průměr kroužku je 2,5 cm, po maximálním natažení 9 cm. Samotný vibrační kroužek bez špalíku je nevibrační. Dá se použít jako obyčejný škrtící kroužek, i když jeho těsnost není tak dokonalá.

 

Diskuse (18 komentářů)

Vendy, (13. 02. 2014 12:19) Reagovat
Tolik vibračních kroužků...A já myslela, že když chceme kroužek, že ho vyberu během několika minut. Původně jsme chtěli nějaký jednoduchý, ale teď mě docela lákají ty propracovanější. Tak nevím...
Lída, (07. 08. 2014 05:12) Reagovat
Méďa béďa je mým favoritem, ale taky nevím, jestli to nebude připadat mému příteli moc infantilní, ale tak sex je možné pojmout jako hru a na tu se báječně hodí a jestli má navíc správné vlastnosti vibračního kroužku, není co řešit.
Kitty, (05. 02. 2015 09:49) Reagovat
Nevíte někdo, jak je to s tou pružností u toho kroužku? Jestli se dá skutečně dobře natáhnout, i když ho chce využít hodně dobře vybavenej chlap.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty