Úvod Kroužek vibrační medvídek

Kroužek vibrační medvídek

Proč k velké dávce vzrušení nepřidat trochu roztomilosti? Obojí vám přinese vibrační kroužek medvídek, který je vyrobený z pružného červeného gelu mající motiv medvídka. Nejde jen o roztomilý motiv. Tato část velmi intenzivně stimuluje partnerku. Kroužek je také opatřen otvorem k zasunutí vibračního špalíku, který díky svým vibracím zintenzivňuje celý prožitek. Vibrační kroužek má standardní velikost a díky pružnosti materiálu se dá roztáhnout i do větších rozměrů. Průměr kroužku je 2,5 cm, po maximálním natažení 9 cm. Samotný vibrační kroužek bez špalíku je nevibrační. Dá se použít jako obyčejný škrtící kroužek, i když jeho těsnost není tak dokonalá.

 

Diskuse (18 komentářů)

Karolína, (24. 06. 2013 08:12) Reagovat
Méďa vypadá dobře, zaujal mě.:)
Vali, (18. 07. 2013 13:02) Reagovat
Máte ho? Zajímala by mě, jestli je ta guma dostatečně těsná. Nějaký s partnerem vybíráme. Žádný jsme ještě neměli, takže zkušenosti taky ještě nemáme, ale snad si vybereme dobře.
Karel, (22. 07. 2013 05:57) Reagovat
Vali, my jsme s tímhle kroužkem spokojeni. Už ho máme doma docela dlouhou dobu a ještě nás neomrzel ani se nám nezničil.
Agáta, (09. 09. 2013 05:00) Reagovat
že bysme si s partnerem také pořídili nějaký kroužek? Nikdy jsme na tyhle společné erotické pomůcky moc nebyli (což neznamená, že nemám svůj vibrátor), ale je asi už na čas začít trochu experimentovat.:)
Daniela, (04. 11. 2013 15:45) Reagovat
[quote name="Agáta"]že bysme si s partnerem také pořídili nějaký kroužek? Nikdy jsme na tyhle společné erotické pomůcky moc nebyli (což neznamená, že nemám svůj vibrátor), ale je asi už na čas začít trochu experimentovat.:)[/quote]Tím rozhodně nich nezkazíte. Lepší jsou pevnější kroužky. Jinak záleží na vás, jestli dáte přednost nějakému levnému modelu, nebo si kupíte rovnou nějaký propracovanější kroužek. My máme toho medvídka a za nás ho můžu doporučit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty