Úvod Vibrační kroužek PEPINO

Vibrační kroužek PEPINO

I vibrační kroužek Pepino je jednorázový. Navléká se na penis či vibrátor a vydrží vám cca 30 minut. Vypnout a zapnout ho můžete opakovaně. Je vyrobený z pružného gelového materiálu.

Vibrační kroužek má kulatý tvar a na kroužku je připevněn menší vibrační strojek na dráždění partnera, ale především partnerky. Je zde speciální výstupek na dráždění klitorisu. Průměr kroužku je od 3 cm do 11 cm. Baterie nejsou určené k výměně. Vibrace je průměrně silná. Kroužek není vodotěsný. Na vibračním kroužku nejvíce oceníte, že je jednoduchý, levný a účinný.


Diskuse (9 komentářů)

Klára, (27. 02. 2013 08:22) Reagovat
Vybírám vibrační kroužek pro svého přítele a ne a ne si vybrat...
Miloš, (29. 03. 2013 13:20) Reagovat
Pokud si chce člověk zkusit, jestli mu bude vibrační kroužek vyhovovat, tak je tenhle model dobrý, ale mnozí (a nebo alespoň já) po čase koukám na nějaké lepší kroužky. Teď se snažím najít nějaký z co nejsilnějšími vibracemi. Nemáte někdo nějaký tip?
Radek, (05. 03. 2015 11:08) Reagovat
Jo, můj názor je taky, že je lepší alespoň časem vyzkoušet lepší kroužky, ale pokud někdo nemá třeba vůbec představu o tom, jaké prožitky přináší kroužek, tak ho zkuste, ale mějte na paměti, že s jiným to může být ještě intenzivnější, tedy alespoň když si dobře vyberete.
Von, (30. 04. 2015 17:26) Reagovat
Vyplatí se kupovat značkový. Také se mi jednou stalo, že jsem měl vibrační kroužek, který mi byl skoro volný a vibrace absolutně nevýrazný, takže si radši pár korun připlaťte. Ani ty značkový nemusí bejt příliš drahý.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty