Úvod Vibrační kroužek DUREX

Vibrační kroužek DUREX

Jde o jednorázový vibrační kroužek na penis či vibrátor. Vydrží vám vibrovat cca 20 minut. Jeho konstrukce je přizpůsobena tak, aby sexuálně dráždil oba partnery.

Vibrační kroužek je vyrobený z pružného gelového materiálu a má výstupky po obvodu, které zvětšují stimulaci mužovo penisu. Výstupky na vnější stráně dráždí partnerku. Jsou zde i výstupky na dráždění klitorisu.

Vibrační kroužek díky své pružnosti velikostně vyhovuje každému muži. Základní velikost je malá. Průměr u kořene penisu by měl být min. 3,5 mm. Malý průměr kroužku neznamená, že ho nemůžete navléknout i na velký penis.


Diskuse (12 komentářů)

rada, (20. 11. 2012 07:52) Reagovat
[quote name="Verča"]Jsem s novým partnerem a ráda bych zavedla používání erotických pomůcek. Asi na to není zvyklí, tak jsem se rozhodla, že začnu tím, že mu koupím nějaký levnější vibrační kroužek a uvidím, jak se chytí...:)[/quote]Erotické pomůcky jsou fajn, ale zvlášť u nového partnera může být problém s komunikací. Chlapy mají svou ješitnost, tak hlavně ať to nepochopí tak, že bez pomůcek je to s ním nuda.
Irma, (19. 04. 2013 05:52) Reagovat
Tak by mu mohla vysvětlit, že to není proto, že by s ním byla nuda, ale že by bez pomůcek mohla začít být...I když...to asi taky nezní nějak extra povzbudivě. 8)
Zdeněk, (06. 04. 2014 10:53) Reagovat
Jde o to zkusit to. Já jsem taky pořád razil teorii, že nepotřebujeme erotický pomůcky. Že snad máme svou vlastní fantazii, ale proč to nepodpořit. Taky nepereme v ruce, když existují moderní pračky. Možná hloupej příklad, ale je to tak.:)
Jitka, (17. 06. 2014 06:43) Reagovat
[quote name="Zdeněk"]Jde o to zkusit to. Já jsem taky pořád razil teorii, že nepotřebujeme erotický pomůcky. Že snad máme svou vlastní fantazii, ale proč to nepodpořit. Taky nepereme v ruce, když existují moderní pračky. Možná hloupej příklad, ale je to tak.:)[/quote]Vždyť jo, pomůcky jsou fajn, člověk nemůže sám v posteli vymýšlet pořád nový a nový věci a bez toho by to byla rutina, a to mě fakt děsí...:)
Markéta, (04. 09. 2014 15:29) Reagovat
Vibrační kroužky mě baví. Měli jsme s partnerem dva - ani nevím, jaký to byly modely, ale jeden měl silnější vibrace a to fakt bylo hodně vzrušující. Ten druhej měl sice menší vibrace, ale i tak to bylo lepší než bez něj.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační kroužek
Kontakty